سئو (SEO)

بهینه سازی سایت (سئو) به فرآیندی گفته می شود که با استفاده از ترکیب تکنیکهای برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما خواهد شد. تمام سایت های طراحی شده توسط "طراحی سایت رایاسانا" به صورت اختصاصی بهینه سازی شده برای گوگل طراحی می شوند.

سئو سایت چیست؟

سئو سایت به معنی انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. عواملی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد: عوامل داخلی و عوامل خارجی. سئو سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی میکند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود بخشد.

به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مهم  سئو داخلی عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و...) و محتوای سایت. بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید (مطابق با استانداردهای گوگل).

به طور خلاصه سئو سایت یعنی از بین بردن مشکلات کدنویسی و قالب سایت شما و تعریف پارامترهای مناسب در آن برای بهبود وضعیت رتبه سایت شما در گوگل.

3501395/06/30

کلمات کلیدی خریدار چیست و چگونه می توان پیدایشان کرد ؟

برای اینکه از کلمات کلیدی خریداران محصول خود اطلاع یابید حتما این مقاله را بخوانید .

5001395/03/31

داده های ساختاریافته چیست ؟

استفاده از داده‌های ساختاریافته باعث می‌شود تا موتورهای جستجو بتوانند نتایج جستجو را مرتب‌سازی کرده و کیفیت جستجو را بالا ببرند. شما زمانی که مطلبی را در داخل وب‌سایت خود قرار می‌دهید دقیقاً می‌دانید که مطلب شما . . .

3241395/03/25

سئو سایت و تگ های تیتر ( heading )

شاید تا حالا برای شما اتفاق افتاده باشد که وقتی از کنار یک دکه ی روزنامه فروشی رد می شوید چشم تان که به تیتر یک روزنامه می افتد . . .

3341395/03/03

سئو ( SEO ) به زبان ساده

سئو ( SEO ) مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی موتور جست و جو میباشد .